VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Serbi-Shqipëri

Historia e diplomacisë pa retush*- PËRSE SHQIPËRIA IA LA SERBISË KRYESIMIN E OSBE MË 2012? – Nga SHABAN MURATI

By | January 11, 2020

Pas miellit, vërshon në tregjet e Shqipërisë edhe qumështi nga Serbia

By | January 4, 2020

Karantina Serbi -Shqipëri nuk mund të quhet minishengen – Nga Gani Mehmetaj

By | December 28, 2019

Nostalgjikët shqiptarë duan ta bëjnë Serbinë të mirë – Nga Gani Mehmetaj

By | June 22, 2018

Ja letra e Ballist Morinës: Mos më dorëzoni në Serbi. Çfarë thotë për ngritjen e dronit

By | September 8, 2017

Gjykata e Lartë kroate konfirmon ekstradimin e Ballist Morinës në Serbi, por…

By | September 5, 2017

Intervista – Bashkëshortja e “Ballist” Morinës në pritje të fëmijës së tretë: Muaj makthi, por tani nuk jemi vetëm

By | August 14, 2017

Dosja për “Ballistin”, Tirana ia dërgon Zagrebit, ja çfarë përmban

By | August 8, 2017

Serbia pret Ballist Morinën, reagon për herë të parë Vuçiçi

By | July 31, 2017

Albumi i Piktorit: Një montazh pa titull – Grafikë nga AVNI DELVINA

By | July 29, 2017

Ekstradimi i Ballist Morinës, Demiraj kontakton autoritetet kroate

By | July 28, 2017

Serbia dhe Shqipëria me Odë të përbashkët Ekonomike

By | October 14, 2016

Këngë për flamurin ‘Autochtonous’ dhe Ballistin Morina (video)

By | May 30, 2016

Dalin në shitje biletat për Shqipëri- Serbi, ja çmimet e tyre

By | September 13, 2015

Tri pikët e Euro2016 – UEFA nuk e apelon vendimin e Gjykatës së Arbitrazhit

By | July 18, 2015