VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ilir Meta

E kthyen pllakën: Meta troket gotën me Berishën (Video)

By | September 30, 2015

Arkiv: Berisha Metës: Jep dorëheqjen ! Meta-Berishës: E dhashë njëherë dorëheqjen për Shkëlzenin, dy herë s’e jap (video)

By | September 30, 2015

Ilir Meta: Unë dhe Berisha kërkojmë hetim ndërkombëtar për CEZ-in

By | September 29, 2015

A po paguajnë rrjetet sociale në të zezë, për të kritikuar Metën?

By | September 29, 2015

Fevziu paralajmëron Artur Zhejin: Akuza shumë të rënda do të dalin së shpejti

By | September 29, 2015

Dritan Prifti: “Unë destabilizim? Kurrë!” “E dua këtë vend më shumë se Ilir Meta”

By | September 28, 2015

Tom Doshi: Të kontrollohen tabulatet e mija – gruaja e Ismailajt ka kërku takim me mu

By | September 28, 2015

Zbardhet përmbajtja e letrës së Spartak Brahos – kë akuzon ai për presione

By | September 28, 2015

Meta kërcënon Ramën: Ndali pazaret me Bashën, se do përfundosh në opozitë bashkë me të

By | September 27, 2015

Ilir Meta dhe Kastriot Ismailaj, “vizitë qeveritare” në Pragë me ftesë të CEZ më 2010

By | September 26, 2015

Ilir Meta: Edi Rama është një njeri i marrë peng nga mafia dhe krimi i organizuar

By | September 25, 2015

Fakte të reja për CEZ – aferën që ndërlikon dy krahët e politikës

By | September 25, 2015

Ja kush është njeriu që i druhet Ilir Meta

By | September 24, 2015

Kush e intimidoi Lapsi.al? Bushati dhe Shkullaku “zhdukin” lajmin për dëshmitarin që “rrezikon” Ilir Metën

By | September 24, 2015

‘Cez’, Meta pro Berishës: Hetim ndërkombëtar, prokuror amerikan

By | September 24, 2015

Përse Ilir Meta e shmangu rishtas vizitën për në New York? Nga Elida BUÇPAPAJ

By | September 12, 2015

Presidentja e Kosovës vizitë zyrtare në Shqipëri: Gjykata speciale nuk eklipson luftën e Kosovës kundër genocidit

By | September 10, 2015

Hajdutët grabisin edhe vilën e Ilir Metës

By | July 29, 2015

Dokumente – Zbardhen dëshmitë e Ramës, Metës, Berishës e Tahirit për Tom Doshin

By | July 21, 2015

Pse ka frikë Edi Rama të zgjidhet? – Nga DRITAN HILA

By | July 21, 2015

21 QERSHORI VERSUS 23 QERSHORIT – Nga SKËNDER BUÇPAPAJ

By | June 14, 2015

PATOZI JEP ALARMIN – META PO I TERRORIZON ZGJEDHJET

By | June 14, 2015