VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ilir Meta

Ja kush është njeriu që i druhet Ilir Meta

By | September 24, 2015

Kush e intimidoi Lapsi.al? Bushati dhe Shkullaku “zhdukin” lajmin për dëshmitarin që “rrezikon” Ilir Metën

By | September 24, 2015

‘Cez’, Meta pro Berishës: Hetim ndërkombëtar, prokuror amerikan

By | September 24, 2015

Përse Ilir Meta e shmangu rishtas vizitën për në New York? Nga Elida BUÇPAPAJ

By | September 12, 2015

Presidentja e Kosovës vizitë zyrtare në Shqipëri: Gjykata speciale nuk eklipson luftën e Kosovës kundër genocidit

By | September 10, 2015

Hajdutët grabisin edhe vilën e Ilir Metës

By | July 29, 2015

Dokumente – Zbardhen dëshmitë e Ramës, Metës, Berishës e Tahirit për Tom Doshin

By | July 21, 2015

Pse ka frikë Edi Rama të zgjidhet? – Nga DRITAN HILA

By | July 21, 2015

21 QERSHORI VERSUS 23 QERSHORIT – Nga SKËNDER BUÇPAPAJ

By | June 14, 2015

PATOZI JEP ALARMIN – META PO I TERRORIZON ZGJEDHJET

By | June 14, 2015