VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Këshilli i Lartë

Revolucioni i Nolit dhe Triumfi i Legalitetit – Nga Ekrem Spahiu*

By | December 24, 2019

EMRAT- Kush janë 18 gjyqtarët e Gjykatës së Posaçme, çfarë vendosi KLGJ-ja

By | December 19, 2019

BYROJA KOMBËTARE E HETIMIT – BKH

By | November 25, 2019

EMRAT- KLP publikon listën e prokurorëve për shortin e KED

By | November 15, 2019

Zëri i Amerikës: Prokurori i Përgjithshëm, Çela i pari në listë

By | November 15, 2019

Zëri i Amerikës: Gara për Prokurorin e Përgjithshëm, nis pyetja e kandidatëve

By | November 13, 2019

Kandidati për kryeprokuror, Çela, kalon Vettingun

By | July 24, 2019

Meta letër KLGJ-së: Keni kaluar afatet ligjore për kandidatët e Gjykatës së Lartë

By | July 3, 2019

Zgjedhja e Kryeprokurorit, KLP kërkon shtyrjen e afatit

By | June 17, 2019

Mbyllet gara, 27 kandidatë për SPAK-un

By | February 22, 2019

KLGJ dhe KLP – SHBA, BE, OSBE: Hap vendimtar

By | December 13, 2018

FALKONE, BORSELINO, KAPONETO, CHINICI JANË SHKOLLA PENALE. – Nga BESIM DERVISHI

By | September 29, 2017

Hyn prej sot në fuqi Kushtetuta e re e Shqipërisë

By | August 11, 2016

Reforma në ngërç, ja çështja që ka futur në sherr PD-në dhe PS-në

By | July 20, 2016

Ndalohet transmetimi i kompanive radiotelevizive që kanë lidhje me FETO

By | July 19, 2016

Turqi, arrestohen 11 anëtarë të Gjykatës së Lartë

By | July 16, 2016

Për çfarë nuk u morën vesh PS-PD dhe pse amerikanët bënë fajtore PD-në? – Nga Neritan Sejamini

By | June 10, 2016

Rama quan killer gjyqtarin që pezulloi Çakon, KLD-në e cilëson Këshilli i Kënetës

By | June 8, 2016

Bosnjë: Aurtoriteti juridik mbikëqyrës e konfirmoi ndalesën e shamisë

By | February 11, 2016