VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ilir Meta

“Merrni në dorë fatin e atdheut”, Meta kujton ‘8 Dhjetorin’ me këtë video-mesazh për tërmetin tragjik (video)

By | December 8, 2019

Takimi me Albin Kurtin dhe Isa Mustafën, Presidenti Meta jep detaje nga biseda

By | December 5, 2019

Meta falënderon Kosovën: Themelet e solidaritetit mbarëshqiptar janë më të forta se kurrë

By | December 4, 2019

Presidenti Meta kërkon ndihmë me forca xheniere dhe ekipe emergjence, zbardhet telefonata me kryeministrin në Kosovë

By | November 26, 2019

Bilanc tragjik nga tërmeti- Nxirret një tjetër trup i pajetë, zyrtarisht 4 viktima

By | November 26, 2019

Presidenti Ilir Meta paralajmëron tubim për “Dialogun me Shqipërinë”. Zgjedh datën simbolike

By | November 24, 2019

“Populli shqiptar të vendosë nëse do të rikthehet në diktaturë”- Meta kërkon referendum

By | November 22, 2019

DOKUMENTI- Meta shpall ‘non grata’ në Presidencë ambasadorin e OSBE: Vuri në diskutim dekretin për 30 qershorin dhe u tregoi gishtin shqiptarëve

By | November 18, 2019

Presidenca: Brenda javës nxjerrim videon. Prova përvëluese jo vetëm për Dvoranin, por edhe zyrtarë të tjerë

By | November 17, 2019

Fundi i Shtetit! Ku e gjen guximin Ardian Dvorani? – Nga Ermal Mulosmani

By | November 14, 2019

Ceremonia e betimit, Presidenti fton tre anëtarët e Kushtetueses, përfshin Xhaferrllarin, përjashton Vorpsin

By | November 14, 2019

Kur do ta shpërndajë Parlamentin? Ja si përgjigjet Meta

By | November 13, 2019

Zëri i Amerikës: Kaos me Gjykatën Kushtetuese, dy emra për një post

By | November 13, 2019

Zëri i Amerikës: Unaza e Re, përplasje mes policisë dhe banorëve

By | November 12, 2019

Meta: Ideja e Shqipërisë së Madhe nuk është aspak e mundshme. Projekti “Serbia e Madhe” dështoi

By | October 25, 2019

Ndryshon Opinioni përfundimtar i Venecias për Metën

By | October 14, 2019

Me ritmet e kcimeve tropojane, kreu i shtetit Ilir Meta pershendet ndjekesit e tij ne FB

By | October 5, 2019

Presidenti Meta publikon letrën dërguar Komisionit të Venecias

By | October 4, 2019

Meta këmbëngul: Zero shkelje të Kushtetutës

By | September 28, 2019

Meta i kërkon qeverisë të ftojë në ndihmë Agjencinë Ndërkombëtare: Me rëndësi ruajtja e qetësisë

By | September 23, 2019

Meta vizitë në Strasburg, takime me drejtues të Kongresit të Autoriteteve Vendore pasi anuluan vëzhgimin e votimeve të 30 qershorit

By | September 17, 2019

“Fenomeni i rrezikshëm i shtetit paralel të propagandës dhe PPP-ve”- Meta flet për axhenda të nëndheshme që kanë kapur për fyti Shqipërinë

By | September 15, 2019

Ndeshja me Islandën- Presidenti Meta jep mesazhin e fortë

By | September 10, 2019

Shkarkimi i Metës – Komisioni i Venecias në Tiranë takon opozitën

By | September 10, 2019