VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ilir Meta

Paskal Milo: Meta, një luan që i rikthehet skenës politike

By | July 3, 2019

“Meta në prag të dyerve të burgut” , ish-deputeti: Çfarë e lidh Ngjelën me vrasjen e Dritan Avdylajt te 4 rrugët e Shijakut?

By | July 2, 2019

“Unë në konflikt interesi se nëna e fëmijëve të mi është në opozitë?” , Meta i përgjigjet Sokol Ballës: Të gjithë e dini që nëna e fëmijëve të tij punon në Qeveri

By | July 2, 2019

Pas deklaratës së Metës për “Ramaformë”, reagon Aurel Plasari

By | July 2, 2019

Presidenti zbërthen kuptimin e ‘grupit të strukturuar PPPd’. Ja kush fshihet pas tij

By | July 2, 2019

Meta tregon sesi zgjidhet kriza nëse Rama nuk pranon 13 tetorin, për zgjedhje të përgjithshme dhe presidenciale

By | July 2, 2019

Meta nxjerr SMS e Ramës: Luli nuk do jetë kryetar i PD pas 30 qershorit, ndërsa ti nuk do gjesh…

By | July 2, 2019

“Kokëfortësinë time mos ta provojë askush”, Meta: Po më tha më burri i Monikës, i them gruaja e Bilalit

By | July 2, 2019

“Do na e fusë prapë Saliu”, kreu i shtetit tregon si e zgjidhi krizën që krijoi Rama: Unë jam socialist i vjetër, por…

By | July 2, 2019

“Tufë intrigantësh vendas e ndërkombëtarë, ngatërruan edhe Lulin”, Meta: Edi tregohu serioz, të huajt të mos tallen me ne

By | July 2, 2019

Meta propozon zgjidhjen për krizën: Më 13 tetor do kemi dy palë zgjedhje, edhe të përgjithshme edhe për…

By | July 2, 2019

Meta, mesazh të fortë Ramës e Sorosit: Jam i racës së Avni Rustemit, testi i shëndetit mendor të futet në Kushtetutë

By | July 2, 2019

Presidenti del në konferencë, flet për grup të strukturuar dhe axhenda të nëndheshme

By | July 2, 2019

“Vendi shpëtoi nga kurthi i përplasjes civile”, Meta reagon pas votimeve, nxjerr këtë video

By | July 1, 2019

Shqipëri, nis procesi i votimit

By | June 30, 2019

Dhunimi i gazetarit Doçi, Meta: E rëndë, të ndëshkohen autorët

By | June 29, 2019

Meta bën thirrje për qetësi: Respektoni vendimet e gjithësecilit

By | June 29, 2019

Meta: “Vëzhguesit e huaj po vëzhgojnë opozitën jo votimet”

By | June 28, 2019

Meta: Të mos konfrontohemi me ata që shkojnë në votimet socialiste, votimet e shqiptarëve janë më 13 tetor

By | June 28, 2019

Meta: I dashur Edi! Unë nuk e fsheh si ti dashurinë për Doktorin!

By | June 27, 2019

Presidenti Meta letër edhe kreut të opozitës për takim në Presidencë. Basha i përgjigjet pozitivisht

By | June 26, 2019

Meta letër për takim kokë më kokë, Rama i refuzon në Twitter

By | June 26, 2019

Ministri i Brendshëm Salvini i shqetësuar për situatën në Shqipëri, zbulon telefonatën me Metën

By | June 26, 2019

“Aktualisht gjendja në një qorrsokak”- REL: Si u zhyt Shqipëria në krizë

By | June 26, 2019