VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kryetar Partie

Më 24 janar 1948 lindi politikani shqiptar Arbën Xhaferi

By | January 24, 2020

Meta nxjerr SMS e Ramës: Luli nuk do jetë kryetar i PD pas 30 qershorit, ndërsa ti nuk do gjesh…

By | July 2, 2019

Publikohet fotoja, kur Berisha falej në xhami

By | December 29, 2017

Basha nis fushatën nga Kavaja: Koha për të marrë përgjegjësi, demokratë bashkohuni

By | July 6, 2017

Rilindja Demokratike: Për një garë të lirë me alternativa dhe pa inate personale

By | June 28, 2017

PDK nuk i kundërshton zgjedhjet, konfirmohet interesimi që Veseli të jetë kryeministër

By | May 5, 2017

‘Njeriu i milionave’ vjen në krye të Qeverisë turke

By | May 22, 2016

Ben Blushi: Kam edhe deputetë të tjerë

By | February 2, 2016