VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: dokumente

Hetimi për shkarkim, Trump: Është një grusht shteti

By | October 2, 2019

Shqipëri, mbërrijnë rreth 350 mijë dokumente të periudhës osmane

By | August 29, 2019

HOROSKOPI E MARTË 26 MARS 2019

By | March 26, 2019

Dalin përgjimet e reja! Si u blenë votat nga grupi famëkeq i Shijakut dhe roli i Vangjush Dakos (dokument)

By | January 30, 2019

Britania post-Brexit në bazë të propozimit të Theresa Mayt

By | November 19, 2018

Trumpi e quan “mashtrim” librin e gazetarit Woodward

By | September 5, 2018

Si kalonin emigrantët me dokumente false në SHBA e Britani dhe roli i polices shqiptare

By | May 19, 2018

Trumpi: “Pres me kënaqësi” të intervistohem nga Prokurori i Posaçëm

By | January 25, 2018

Majko pritet me ovacione në Prishtinë: Me 1 Janar 2018 t’i hapim kufijtë Kosovë-Shqipëri (video)

By | November 26, 2017

Ish-kreu i Hetuesisë Qemal Lame: Ju rrëfej urdhrin e Enver Hoxhës për arrestimin e Kadaresë si komplotist

By | March 27, 2017

“Air Serbia” shkel marrëveshjen e Brukselit

By | March 21, 2017

Wikileaks, reagojnë kompanitë e teknologjisë

By | March 8, 2017

WikiLeaks publikon mijëra faqe, pretendon se i përkasin CIA-s

By | March 7, 2017

FBI publikon dosje që tregojnë se familja Trump është raciste (Foto)

By | February 16, 2017

Dokumenti – Si e refuzoi Enver Hoxha faljen e jetës së deputetëve të dënuar me vdekje

By | February 1, 2017

Dokumente: “Ali Pashë Tepelena përdorte si spiunë klerikët ortodoksë grekë”

By | December 7, 2016

Trump i përkushtuar për dëbimin e miliona emigrantëve pa dokumente

By | November 13, 2016

HOROSKOPI 20 KORRIK 2016

By | July 20, 2016

Dosja Panama: burimi “John Doe” i gatshëm ti ndihmojë prokurorët

By | May 7, 2016

HOROSKOPI 25 PRILL 2016

By | April 25, 2016