VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ardian Dvorani

Meta: “Do të shkoj vet në Komisionin e Venecias për të shpjeguar grushtin e shtetit nga shumica socialiste”

By | February 17, 2020

Paditi kreun e KED, flet Avokatja e Popullit: Presidenti ka të drejtë. Veprimet e Dvoranit i kufizuan të drejtën për të zgjedhur

By | January 8, 2020

Padia e Metës ndaj Dvoranit- Prokuroria e Tiranës shpall moskompetencë, çështja i kalon SPAK

By | December 26, 2019

VIDEO – Presidenti Meta publikon në anglisht akuzat kundër Dvoranit

By | December 20, 2019

Presidenca i bën thirrje Dvoranit: Bën mirë t’i publikosh vetë i pari të gjitha provat dhe videot

By | December 14, 2019

“Si u përdor Dvorani në kapjen e Kushtetueses”, Meta publikon videon: Ju ftoj të ndiqni me durim

By | December 11, 2019

Meta në prokurorinë e Tiranës, do të pyetet për kallëzimin ndaj Ardian Dvoranit

By | December 10, 2019

Nuk ka afat për krijimin e Gjykatës Kushtetuese

By | June 28, 2019