VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Hamit Aliaj

TRE POETË TROPOJANË NË POEZINË E VITETVE SHTATËDHJETË – Vështrim nga QAZIM SHEHU

By | October 18, 2019

Ilir Meta uroi Hamit Aliajn, vajza e poetit: Surprizë e veçantë

By | August 5, 2019

LOTI NË UDHËKRYQ – Cikël poetik nga HAMIT ALIAJ

By | August 4, 2019

Feride Papleka është një personalitet i vërtetë i letrave shqipe – Nga MOIKOM ZEQO

By | January 18, 2019

Poeti i mirënjohur Hamit Aliaj boton librin e ri me 365 haiku “E hëna e përtejbotës»

By | August 24, 2017

UNIVERS POETIK ME FRYMËMARRJE EUROPIANE DHE BOTËRORE – Esé nga HAMIT ALIAJ

By | May 14, 2017

Hije horizontale – Cikël poetik nga HAMIT ALIAJ

By | October 7, 2016

Dallgët e hënës – Cikël poetik nga HAMIT ALIAJ

By | August 19, 2015

Si më ka frymëzuar kënga e poetit të shquar Hamit Aliaj, “N’Dardani bjen një tupan”

By | August 16, 2015