VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kazermë

Këndi i humorit: Një polic kthehet në kazermë me një bronkopneumoni të jashtëzakonshme

By | November 10, 2018

Intervista – Simon Mirakaj, i mbijetuar i kampit të Tepelenës: Mësuesi më rrahu për orë të tëra pse i thoshja se e dua babain (video)

By | April 11, 2018

Këndi i humorit: Policët janë të torturuar nga fakti se ata gjenden në çdo barceletë

By | January 13, 2018

Këndi i humorit: Një polic shkon në një dyqan dhe shikon një palë këpucë shumë të bukura

By | July 29, 2017