VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: emigrant

Një emigrant i vdekur dhe 13 të lënduar në Maqedoninë e Veriu

By | August 24, 2019

Artan Hoxha rrëfen dhunën që pësoi në Greqi: Më goditën me shkopinj druri

By | November 13, 2018

Ermal Meta kundër Salvinit për refugjatët: E frikshme, nëse kjo do ndodhte 24 vite më parë…

By | August 24, 2018

Letra e shqiptarit nga Kosova për Enver Hoxhën: Që kur erdha në Shqipëri, kam qenë vetëm nëpër burgje

By | February 8, 2018

Marrëdhëniet Shqipëri – Greqi?? Absurditet që duhet të marrë fund! – Nga Partizan Cene

By | February 1, 2018

Trumpi kërkon reformimin e sistemit të migrimit

By | December 12, 2017

SHBA: Dëbohet personi i akuzuar për masakrën e Srebrenicës

By | December 8, 2017

100-vjetori i Revolucionit Bolshevik, Meditime të nji viktime – Nga SAMI REPISHTI, PHD*

By | November 17, 2017

BUSTI I SKËNDERBEUT NË OBORRIN E MENSUR ISMAILIT NË BELICË – Nga REXHEP SHAHU

By | July 20, 2017

Intensifikohet kërkimi për sulmuesin në Berlin

By | December 21, 2016

Emigranti eritreas kapet në Zvicër i fshehur në valixhe (video)

By | July 6, 2016

Visi i Kavajës ia shpjegon Taulantit vuajtjet e kurbetit

By | May 9, 2016

Këndi i humorit: Nji emigrant kthehet n’Shqipni mbas katër viteve

By | January 5, 2016