VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Viktor Emanueli

Kastriot Dervishi i përgjigjet Erjon Braçes dhe tregon të vërtetën e fotos se Zogut me Viktor Emanuelin pas Luftës

By | April 8, 2019

Më 17 maj 1941 patrioti shqiptar Vasil Laçi tentoi të vrasë perandorin Viktor Emanueli

By | May 17, 2017