VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Balilaj

Berisha publikon SMS: Balili ka videot e orgjive të Ramës dhe tre ministrave

By | November 24, 2017

Braçe – Panaritit: Kujt ia dhatë 49 milionë dollarë? Po Balilajve 90 hektarë në Përmet?

By | July 22, 2017