VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Pjerin Ndreu

Deputeti i PS presion drejtorit të DAR: Thuaji të deklarojë votën, ndryshe tregoja se ku fluturon

By | June 17, 2019

Si tentoi vajza e deputetit të PS të ndalte protestën

By | January 7, 2019

SHUPLAKË e fortë për Edi Ramën, deputetët e tij PRO kuksianëve

By | April 4, 2018

Rama dhe Meta takohen nesër, vendoset a do ketë koalicion

By | April 14, 2017

DEBATI I PLOTË/ Çfarë ndodhi dje mes Spartak Brahos e Pjerin Ndreut

By | September 21, 2016