VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: politika shqiptare

Shkodra në Ditën Evropiane e Kujtesës së Viktimave të Totalitarizmit (video)

By | August 23, 2019

Bushati flet për llojet e konfliktit në Ballkanin Perëndimor, ja ç’thotë për kufijtë

By | May 4, 2019

MARIN MEMA: “Dyfytyrësh, arrogantë e të korruptuar! Njihni ndonjë që nuk është i pasur?”

By | April 14, 2019

Foto – Opozita kërkon largimin e Xhafajt, Donald Lu dhe Basha shfaqen bashkë

By | May 19, 2018

Besnik Mustafaj: Tahiri, shantazhisti më perfekt i politikës shqiptare në 30 vjet, mori garanci nga Rama dhe nga Prokuroria

By | May 3, 2018

Thirrja e Lu: Zgjidhni problemin e “fëmijëve të rrugës”, jam gati të jap paratë e mia

By | April 12, 2018

Intervista – Ish-Kryediplomati shqiptar Mustafaj: Shkëmbimi i territoreve cungon Kosovën, Rama bën improvizime

By | March 3, 2018

Fevziu paralajmëron ‘furtunë’: Po qarkullon një foto e një ministri me Habilajt dhe një kryebashkiak që…

By | October 23, 2017

KJO NUK ËSHTË SHQIPËRIA QË DUAM, Z. KRYEMINISTËR! – Nga FRANK SHKRELI

By | June 1, 2017

Rama lë të kuptojmë: Meta president më 2017

By | March 11, 2016

SHBA – Politika shqiptare t’i këpusë lidhjet me krimin

By | September 18, 2015