VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Sigmar Gabriel

Gabriel: Serbia duhet të pranojë pavarësinë e Kosovës

By | February 15, 2018

Gabriel: Gjermania “dhe askush tjetër” përgjegjëse për Holokaustin

By | February 4, 2018

Ministri gjerman: Shqipëria në udhëkryq, ja çfarë rrezikon vendi nëse opozita nuk hyn në zgjedhje

By | April 17, 2017

Gjermania bën thirrje për dialog pas referendumit në Turqi

By | April 17, 2017

Ministri i jashtëm gjerman viziton Kosovën

By | April 13, 2017

Kryediplomati gjerman Gabriel niset për vizitë në Serbi dhe Kosovë

By | April 12, 2017

Gjermania kërcënon ministrat turq me ndalim të paraqitjeve publike

By | March 18, 2017

Gabriel: Shqipëria është një partner i rëndësishëm i Evropës

By | March 10, 2017

Marrëdhëniet Gjermani – Turqi

By | March 8, 2017

Sigmar Gabriel emërohet kryediplomat i Gjermanisë

By | January 28, 2017

Marrëveshja e tregëtisë SHBA- BE

By | August 30, 2016

Ky ministër gjerman kërkon t’i hiqen sanksionet Rusisë

By | March 18, 2016