VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: konsullore

SHBA akuzon Rusinë dhe Kinën

By | January 7, 2020

Shqipëri: Hyn në veprim sistemi online i shërbimeve konsullore

By | February 9, 2017

Konsullata shqiptare në Greqi regjistron fëmijët e shqiptarëve pa dokumente

By | November 18, 2016