VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: të përndjekurit

Të përndjekurit përplasen me Alibeajn: Ajo që na bëtë ka qenë poshtërim

By | November 21, 2017

Ilir Rusmajli shut up your mouth dhe kërko ndjesë për bëmat e tyt eti – Nga Elida Buçpapaj

By | July 10, 2017

Basha iu kërkon falje ish-të përndjekurve: Mëkati dhe turpi i PD

By | April 2, 2017

Grida Duma dëbon nga çadra të përndjekurit/ Ervin Salianji dëbon ish-pronarët

By | March 26, 2017

PEZULLIMI PËR 10 VJET I PARTIVE DO TE SHËNDOSHTE GJENDJEN – Nga Lekë Tasi

By | January 31, 2016