VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Dardan Molliqaj

Arrestohet bashkëshorti i ministres Shahini, u prangos në banesë. Ja detajet

By | May 13, 2019

Dardan Molliqaj po i jep fund beqarisë, martohet me ministren e Shqipërisë

By | April 3, 2019

Nga tash, Kosova dhe Shqipëria pa Roaming

By | May 31, 2018

Vetëvendosje në udhëkryq

By | January 4, 2018

Albin Kurti: Dardan Molliqaj dhe Visar Ymeri mund të zëvendësohen në Parti

By | December 17, 2017

Tentim puçist në Lëvizjen Vetëvendosje – Nga Prof. dr. Binak Maxharraj

By | December 17, 2017

Ja lista e kandidatëve për deputetë e Vetëvendosjes (e paplotë)

By | May 19, 2017

Dhunohet me shufra metali aktivisti i VV, ja mesazhi që i dhanë autorët

By | March 23, 2017

Forenzika: Nuk u gjetën prova se sulmi në Kuvend është kryer nga aktivistët e VV-së

By | January 17, 2017

Molliqaj: Astriti nuk përdori medikamente – Ai shkoi i vdekur në spital

By | November 6, 2016

Lëvizja Vetëvendosje thërret urgjent konferencë të jashtëzakonshme

By | November 6, 2016

Krerët e Vetëvendosjes marrin nënshtetësi shqiptare – Ja dekreti i Presidentit Nishani

By | August 22, 2016

Ilir Deda shpjegon largimin nga Lëvizja Vetëvendosje

By | April 25, 2016

Dardan Molliqaj: Dallojmë shumë me AAK-në

By | March 31, 2016

Vetëvendosje: Regjimi në largim arrestoi Dardan Molliqajn

By | February 18, 2016

Policia e Kosovës arreston Dardan Molliqajn, sekretar organizativ i Vetëvendosjes

By | February 18, 2016