VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Justina Aliaj

Në Teatrin Kombëtar Justina Aliaj një nga mbrojtëset e tij nga rrënimi interpreton “Mbretëresha” monodramë nga Rexhep Qosja

By | August 3, 2019

(Video) Rrënqeth Justina Aliaj: Teatri Kombëtar për mua është i shenjtë: unë ulem në gjunjë për mos me e shemb Teatrin

By | August 1, 2019

Justina Aliaj: Ju ulem në gjunjë! Mos e prishni Teatrin!

By | August 1, 2019

Kauzës për mbrojtjen e Teatrit i bashkohen dhe aktoret e shquara Roza Anagnosti dhe Justina Aliaj

By | July 31, 2019

Loja e Sigurimit me arrestimin e aktorëve Justina Aliaj e Rikard Ljarja

By | April 16, 2017

Justina Aliaj: Si na ngacmonin seksualisht drejtuesit e Sigurimit. Shumë artiste jepeshin

By | October 24, 2016

Intervista – Justina Aliaj: Kthim në skenën nga më larguan 45 vjet më parë

By | June 13, 2016

Ju tregoj për takimin me Parashqevi Simakun në New York Nga Elida Buçpapaj

By | August 30, 2015

Filmi i Justina Aliajt, letërkëmbimi sekret i Çajup Rusmalit, Prokop Murrës me Ramiz Alinë –

By | August 20, 2015