VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Manchester City

Guardiola: Isha një futbollist i ngadalshëm, sot nuk do të kisha shanse

By | February 6, 2020

Zidane: Guardiola është trajneri më i mirë në botë

By | December 23, 2019

Manchester City është klubi më i pasur në botë

By | January 4, 2018

Manchester United – klubi me më shumë të ardhura

By | January 19, 2017

Guardiola: Po afrohet fundi i karrierës sime si trajner

By | January 3, 2017

Guardiola e do Manajn tek Mançester Siti

By | April 16, 2016

Shorti i gjysmëfinaleve: M.City – R.Madrid dhe A.Madrid – B.Munchen

By | April 15, 2016

Manchester City ofron 50 milionë euro për Granit Xhakën

By | February 18, 2016

Konfirmohet: Kosovare Asllani kalon te Manchester City

By | January 22, 2016

Manchester City lë mendjen për Messin, pranon çdo kusht

By | November 27, 2015