VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Rovena Agolli

60 mln lek për një punë që kushton 10 herë më pak, Qendra Sportive Kuqezi padi në gjykatë për faturën e majme të gruas së Gjiknurit

By | November 2, 2019

Gruaja e ish-ministrit Gjiknuri rrëfen takimin me Guru-në: Gjeta dashurinë që flinte, përkulja vjen nga brenda dhe …

By | March 14, 2019