VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Basel

Gjurmuesja e virusit, shkencëtarja Emma Hodcroft që punon në Bazel

By | May 15, 2020

Kosova do të lejojë përsëri fluturime me Zvicrën nga qershori

By | May 15, 2020

(Video) 125 më parë në Bazel kaloi i pari tram elektrik

By | May 7, 2020

Zvicër: nga rreth 20 mijë raste me coronavirus, rreth 6 mijë janë shëruar !

By | April 3, 2020

Komuniteti shqiptar në Zvicër feston lindjen e gjirafës me emrin Qendrim!

By | April 8, 2019

Qendrim – kështu quhet gjirafa e sapo lindur në Kopshtin Zoologjik në Basel të Zvicrës

By | April 7, 2019

Mbi krimin e rëndë në Basel dhe keqpërdorimin e tij Nga Enver ROBELLI

By | April 7, 2019

Ekspozitë e jashtëzakonshme e Pablo Picasso-s hapur nga Fondationi Bayeler, ngjarje kulturore kulmore e Zvicrës dhe Europës për vitin 2019

By | February 25, 2019

Rrëfimi i pabesueshëm – Historia prekëse e Xherdan Shaqirit: S’kisha para as për stërvitje

By | June 22, 2018

Takim me Z.Johanna Jutta Neumann që i dëshmoi botës se moralin e Europës e shpëtuan shqiptarët Nga Elida Buçpapaj

By | January 28, 2016

Bazeli i Paracelsiusit – mikpret konferencën vjetore me temë ‘Shëndeti – një e drejtë njerëzore’

By | August 22, 2015