VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: vëllazëri

Ditën e Krishtlindjes, Papa Françesku uron për vëllazëri mes njerëzve dhe vendeve

By | December 25, 2018

Për Francën Nga Elida Buçpapaj

By | November 14, 2015

Gianni De Biasi: Me Kosovën festë, me Gjeorgjinë test

By | November 9, 2015

​Llapushniku pranon ndërtimin e varrezave katolike në fshat

By | July 28, 2015