VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Artan Lame

“Vëlla i dashur ky vend është i joti”, PD nxjerr audiopërgjimin e sulmon Artan Lamen: Duhet të ishte në burg (video)

By | September 15, 2019

Lame: Flamuri grek mbi kalanë e Janinës një kiç, Ali Pasha kthehet përmbys në varr

By | August 20, 2018

Lame: Situata kadastrale në Shqipëri në prag katastrofe, 80% e pronave të regjistruara gabim

By | May 30, 2018

Deklarata e fortë e Lames: Të majtë e të djathtë kanë “shqyer” pronat në bregdet

By | March 28, 2018

Teatri Kombëtar – Lubonja: Pse heshin Shkreli dhe Lame që dikur mbronin trashëgimin kulturore

By | March 23, 2018

Artan Lame: Një vendprehje në territorin grek për të rënët shqiptarë në luftën italo-greke

By | January 31, 2018

Pse Katedralja katolike dhe ajo ortodokse në Tiranë, apo dhe xhamia janë kaq të shëmtuara? Shihni Katedralen e Prishtinës! – Nga Artan Lame

By | August 28, 2016

Pas operacionit në zemër, si u kthye nga vdekja – Artan Lame: U ktheva prej andej nga ku pak kthehen !

By | March 30, 2016

‘Laguna Blu’ – edhe Artan Lame e quan akt kriminal shitjen e tokës shtetërore

By | October 28, 2015