VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Janinë

FOTOT – U kap me gati 1 ton marijuanë në Janinë, ky është i riu shqiptar (Emri)

By | September 14, 2019

Lame: Flamuri grek mbi kalanë e Janinës një kiç, Ali Pasha kthehet përmbys në varr

By | August 20, 2018

Veprimtari Pëllumb Lamaj mbi figurën e Mithat Frashërit (video)

By | March 20, 2017

Ngjela: “Tërbimi i kishës greke me gjuhën shqipe dhe falsifikimi i historisë”

By | November 20, 2016

Cilët ishin njerëzit e administratës së Ali Pashës? Oborrtarë dhe nëpunës grekë – Nga SPIRO MELA

By | December 3, 2015

Përmasat e krizës greke dhe sipermarrësit shqiptarë

By | July 9, 2015