VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: fushatë elektorale

“Vëlla i dashur ky vend është i joti”, PD nxjerr audiopërgjimin e sulmon Artan Lamen: Duhet të ishte në burg (video)

By | September 15, 2019

VIDEOT/ Përplasje fizike mes protestuesve dhe policëve në Kukës

By | June 25, 2019

Presidenti Trump fillon zyrtarisht fushatën për rizgjedhjen

By | June 18, 2019

Këndi i humorit: Për fushatë elektorale, deputeti shkon në zonën e tij të thellë për premtime

By | March 11, 2019

REVANSH I RI BALLKANIK I RUSISË NGA BOSNJA – Nga SHABAN MURATI

By | September 24, 2018

Si e detyruan ndërkombëtarët Saliun të pranonte një zv. kryeministre kukull dhe 6 ministra fiktivë – Nga Spartak Ngjela

By | May 24, 2017

Fitorja e Donald Trumpit, surpriza politike e vitit 2016

By | January 1, 2017

Sommaruga kundërsulmon SVP-në: me temën e azilit bën fushatë dhe e shfrytëzon frikën

By | August 3, 2015