VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: zemër

Këndi i humorit: Një burrë shumë xheloz telefonon nga puna të shoqen

By | December 15, 2018

Çfarë i bën kolesteroli trurit – Si të mbani nivelet e duhura në organizëm

By | November 11, 2018

Personat më të rrezikuar nga sulmet në zemër sipas grupit të gjakut

By | August 30, 2018

NJË KËNGË SHUMË E SHKURTËR – Poezi nga DOROTHY PARKER (22 gusht 1893 – 7 qershor 1967) – Përktheu SKËNDER BUÇPAPAJ

By | August 22, 2018

Lidhja e fortë mes diabetit dhe shëndetit të zemrës – Çfarë duhet të keni kujdes

By | July 18, 2018

Dy herë peshk në javë dhe parandaloni rrezikun nga sëmundjet e zemrës

By | May 18, 2018

Problemi i zakonshëm shëndetësor që shumë meshkuj e injorojnë – derisa të pësojnë atak në zemër

By | May 25, 2017

Antonio Banderas, Aktori legjendar goditet nga ataku i dytë në zemër

By | March 22, 2017

FJALËT – Poezi nga CHARLES BUKOWSKI – Përktheu: SKËNDER BUÇPAPAJ

By | October 4, 2016

Berlusconi: I besoj Zotit – Mjekët: Berlusconi rrezikoi të vdiste! Mjaft më me politikë!

By | June 10, 2016

Pas operacionit në zemër, si u kthye nga vdekja – Artan Lame: U ktheva prej andej nga ku pak kthehen !

By | March 30, 2016