VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Aleksandër Frangaj

JO VETËM TEATRI, POR EDHE FRANGAJ, VELIAJ E BOLLINO KANË VRIMË – Nga KOLEC TRABOINI

By | July 20, 2018

Pse e sulmon paskrupull Aleksandër Frangaj nga frëngjia e TV Klan-it Visar Zhitin?

By | March 29, 2017

Pasi i “vodhën” TV Klan Marsel Skëndos, Blendi Fevziu tallet me ish-pronarin

By | January 19, 2017

Shkullaku shkarkohet nga “ABC News”: Më hoqi Aleksandër Frangaj (intervista)

By | January 11, 2017

Bolino: Shantazhuesit Frangaj, Shkullaku e Ylli Rakipi duan të mbrojnë lirinë e mediave

By | August 18, 2016

Aleksandër Frangaj: Gjykata Kushtetuese doli mbi njeriun e vogël Genc Pollo

By | May 13, 2016

Fuga letër Ramës: Sandër Frangaj është rrugaç, Mimi kishte pirë pak

By | April 28, 2016

Ja dokumenti i falsifikuar që Edi Rama i njeh për legal Frangajt në Golem

By | November 6, 2015

Laguna Blu, Rama: Frangaj i ka letrat në rregull

By | November 6, 2015

Blog A duhet të thotë Basha se miku i armikut tim është armiku im ? Nga Elida Buçpapaj

By | November 4, 2015

Tv Klan: Lulzim Basha nuk është burrë

By | November 3, 2015

Po gatove m…, m… do hash dhe m… do gjuash *Nga Andi Bejtja

By | November 3, 2015

Rrëfim për Bushatin, Frangajn, Lagunën Blu dhe veten time – Nga BLENDI FEVZIU

By | November 2, 2015

Profil: Aleksandër Frangaj – metamorfoza e lezhianit që u pasurua nga politika

By | October 29, 2015

‘Laguna Blu’ – edhe Artan Lame e quan akt kriminal shitjen e tokës shtetërore

By | October 28, 2015