VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: ARTAN SHKRELI

Zbulimi i madh në Berat- Një “bazilikë” në këmbët e xhamisë Mbret

By | August 15, 2018

Teatri Kombëtar – Lubonja: Pse heshin Shkreli dhe Lame që dikur mbronin trashëgimin kulturore

By | March 23, 2018

Publikohet harta e rrallë italiane e shek XVII për territoret shqiptare (foto)

By | March 4, 2018

Tezat sllave për Skënderbeun – Nga Artan SHKRELI

By | July 18, 2017

Kjo është Shqipëria: harta e para 2 shekujve e një francezi tregon trojet e banuara nga shqiptarët

By | May 25, 2016

E fejuara e kreut të FRPD tallet me protestën: Nuk prishet bunkeri me shkopinj druri

By | December 9, 2015

Belind Këlliçi: Lidhja ime me vajzën e deputetes së PS-së

By | December 6, 2015

Ndërhyrja në kishën historike të Shën Thanasit, rivlerësim i kujtesës kulturore – Nga ARTAN SHKRELI

By | September 1, 2015