VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Xhamia e Madhe

Pse Katedralja katolike dhe ajo ortodokse në Tiranë, apo dhe xhamia janë kaq të shëmtuara? Shihni Katedralen e Prishtinës! – Nga Artan Lame

By | August 28, 2016

Xhamitë e Francës hapin dyert për jomyslimanët

By | January 9, 2016

Xhamia e madhe – Fortesa e salafistëve në Bruksel

By | November 23, 2015

Fatkeqësia në Mekë nuk e pengon Haxhin

By | September 12, 2015

Arabia Saudite nis hetimet e aksidentit të së premtes

By | September 12, 2015