VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Andrew Cuomo

Guvernatori i Nju Jorkut: Shteteve u duhet ndihmë federale për testime

By | April 17, 2020

Governatorët: Urdhërat e federales për rihapjen e ekonomisë do të injorohen dhe sfidohen në gjykatë

By | April 15, 2020

COVID-19, SHBA e katërta në botë për nga numri i të prekurve

By | March 21, 2020

SHBA, mbi 10 700 të prekur me koronavirus, të paktën 154 të vdekur

By | March 19, 2020

Zoti Ruben Diaz Jr., Kryetari i Bashkisë të Bronx nderon shqiptaro-amerikanin Z.Esad A. Rizai për merita të veçanta Nga Elida Buçpapaj

By | February 21, 2020

Guvernatorët: disfatë republikane – demokratët marrin 7 shtete nga Grand Old Party

By | November 8, 2018

Jep dorëheqjen Prokurori i Përgjithshëm i Nju Jorkut Eric Schneiderman i akuzuar nga katër gra për dhunë fizike

By | May 8, 2018

Stuhi bore në SHBA, anulohen mijëra fluturime, mbyllen shkollat dhe institucionet

By | January 5, 2018

SHBA lëshon alarmin global të udhëtimit

By | November 24, 2015