VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Michael Bloomberg

Zoti Ruben Diaz Jr., Kryetari i Bashkisë të Bronx nderon shqiptaro-amerikanin Z.Esad A. Rizai për merita të veçanta Nga Elida Buçpapaj

By | February 21, 2020

Bloomberg kualifikohet për debatin e demokratëve

By | February 18, 2020

Miliarderi Bloomberg intensifikon fushatën presidenciale

By | February 18, 2020

Presidenti Trump dhe kandidati demokrat Bloomberg shkëmbejnë kritika

By | February 11, 2020

Miliarderi Bloomberg intensifikon fushatën presidenciale

By | February 3, 2020

Kandidatura e Michael Bloombergut

By | November 29, 2019

Michael Bloomberg hyn në garën për President të Shteteve të Bashkuara

By | November 24, 2019

Ish-kryebashkiaku i Nju Jorkut, Michael Bloomberg, mund të kandidojë për president i Shteteve të Bashkuara

By | November 8, 2019

Rubrika: Cilët janë Miqtë e Shqiptarëve: Stephen B. Kaufman, Njeriu i të gjitha kohëve për të gjithë shqiptarët!

By | October 19, 2019

Bloomberg: Trump, presidenti më ksenofob

By | February 10, 2019

Ish-kryebashkiaku i Nju Jorkut dhuron $1.8 miliardë për universitetin

By | November 19, 2018

Bloomberg: Do të respektohet Marrëveshja e Parisit

By | June 3, 2017