VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: ambasadori amerikan

Ngjela – ambasadorit Lu: Në komunizëm krimi i suksesshëm është quajtur virtyt

By | November 20, 2015

Zëri i Amerikës: Kritikat e Lu për qeverinë. Emiljano Shullazi kontakte me ministrin Tahiri

By | November 18, 2015

Ambasadori Lu: në Shqipëri kriminelët lihen të lirë

By | November 17, 2015

Ambasadori Lu : Mos i shpenzoni paratë për zyra dhe makina luksoze

By | October 31, 2015

Reflektim mbi vizitën e ambasadorit amerikan në Burgun e Spaçit – Nga FRANK SHKRELI

By | October 28, 2015

Ambasadori amerikan në Tiranë viziton Burgun e Spaçit (Foto)

By | October 27, 2015

Greg Delawie: I lumtur për zhvillimin e seancës

By | October 24, 2015

Delawie: Situata është kritike dhe kjo nuk është e mirë për Kosovën

By | October 22, 2015

Ambasadori amerikan: Bashkëpunoni, lërini marifetet politike

By | September 22, 2015

SHBA – Politika shqiptare t’i këpusë lidhjet me krimin

By | September 18, 2015

SITUATA NË SHQIPËRI NË PRAG TË ZGJEDHJEVE VENDORE

By | June 17, 2015