VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Euralius

Dërgoi pas hekurave ish- kryeministrin Sanader, prokurorja kroate vjen të “hetojë” shqiptarët

By | February 4, 2019

Pas vetingut, Gjykata Kushtetuese është praktikisht e mbyllur, radhën e ka Gjykata e Lartë

By | June 2, 2018

SHBA: Është koha për të miratuar Reformën në Drejtësi – Vonë për ndryshime thelbësore të projektit

By | May 23, 2016

Shqipëri: Reforma e Kodit Penal liron të burgosurit e përjetshëm

By | May 1, 2016

Reforma në Drejtësi, mbyllet rishikimi projektit nga ekspertët

By | January 12, 2016

Evropa flet troç në Tiranë: Shkarkoni 800 gjyqtarë e prokurorë dhe emëroni të rinj

By | November 25, 2015