VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Carles Puigdemont

Carles Puigdemont arrin në Parlamentin Evropian

By | January 13, 2020

Lirohet ish-lideri katalan Puigdemont

By | October 18, 2019

Ish-lideri katalonjas Puigdemont dorëzohet te autoritetet belge

By | October 18, 2019

Rreth 1 milion veta shënojnë Ditën Kombëtare të Katalonjës

By | September 12, 2018

Puigdemont nga Gjermania shpërngulet në Belgjikë

By | July 25, 2018

Spanja tërheq urdhër-arrestin evropian kundër ish-presidentit të Katalonjës

By | July 19, 2018

Gjermani, hidhet poshtë kërkesa për kthimin e Puigdemont në paraburgim

By | May 22, 2018

Puigdemont dëshiron të kthehet në Belgjikë

By | April 7, 2018

Ish-lideri i Katalonjës lirohet me kusht

By | April 5, 2018

Gjermania do të dorëzojë Carles Puigdemont në Spanjë

By | April 3, 2018

Puigdemont flet për herë të parë pas arrestimit në Gjermani

By | April 2, 2018

Gjermania: Çështja e Katalonjës të zgjidhet në kuadër të kushtetutës së Spanjës

By | March 26, 2018

Carles Puigdemont pritet të paraqitet tek një gjykate gjermane

By | March 26, 2018

Shpërthejnë protestat pas arrestimit të ish-udhëheqësit të Katalonjas

By | March 25, 2018

Puigdemont arrestohet

By | March 25, 2018

Puigdemont i shmanget arrestimit në Finlandë

By | March 24, 2018

Nën akuzë separatistët katalanas – Carles Puidgemont dhe 13 udhëheqës të tjerë rrezikojnë 30 vjet

By | March 23, 2018

Puigdemont: Nuk do të kërkoj azil në Zvicër, jam gati të shkoj në Burg nëse Belgjika më dorëzon

By | March 19, 2018

Policia spanjolle në avionin e Pep Guardiolas kërkoi Puigdemontin

By | February 24, 2018

Vëzhgimi i revistës ‘Time’: Një shqiptar mes pesë politikanëve më të kërkuar në Botë

By | January 31, 2018

Katalonia drejt referendumit për pavarësi nga Spanja

By | September 7, 2017