VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Artikujt e autorit : voal.ch

Paris-Midi (1919) – Myslimanë e të krishterë të bashkuar në Shqipëri

By | April 21, 2019

EMRAT – Lista me 265 drejtues të Luftës që akuzohen për krime nga Instituti i Agron Tufës

By | April 21, 2019

Reportazh: Alpet Zvicerane ruanin dikur sekretet ushtarake, sot ruajnë miliarda të dhëna kompujterike

By | April 21, 2019

Ushtria Serbe përdori helme luftarake kundër UÇK-së në Koshare (Dokumente)

By | April 21, 2019

Blerim Reka me bashkëshorten i drejtohet kutive të votimit, bën thirrje për zgjedhje demokratike

By | April 21, 2019

Studiuesja zbulon dokumentin që tregon të vërtetën e bektashizmit në Shqipëri

By | April 21, 2019

Veprimet e Arta Markut dhe KLP-së përbëjnë tejkalim të ligjit dhe cënimi të sigurisë juridike të magjistratëve

By | April 21, 2019

Zgjedhjet presidenciale në Maqedoninë e Veriut

By | April 21, 2019

Kujtesë për njërin ndër tre komandantët e parë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës Sali Çekaj – Nga NUE OROSHI

By | April 21, 2019

SOT VOTOJENI BLERIM REKEN PËR PRESIDENT – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | April 21, 2019

Përflakja e Jezu Krishtit në Notre Dame përcëlloi shpirtin e njerëzimit – Nga Azgan HAKLAJ

By | April 21, 2019

Urim i Shoqatës´´Trojet e Arbrit´´për Festën e Pashkëve

By | April 21, 2019

As me Lindjen dhe as me Perëndimin! – Nga AGRON SHABANI

By | April 21, 2019

Më 21 prill të vitit 753 para erës së re u themelua Roma, qyteti i përjetshëm

By | April 21, 2019

Më 21 prill 1926 lindi lartësia e saj mbretërore Elizabeth II

By | April 21, 2019

Djathë i bardhë i pjekur në furrë – Receta e veçantë që shoqëron çdo gatim

By | April 21, 2019

Pse shtoni në peshë edhe kur hani pak – Këshillat që duhet të ndiqni

By | April 21, 2019

Mënyra perfekte e përgatitjes së mishit të kecit plot shije

By | April 21, 2019

Për amvisat – Si të përgatisni byrekun e shtëpisë pa thithur vaj

By | April 21, 2019

Shkaqet kur kolla përkeqësohet gjatë natës – Mënyrat për qetësimin e saj

By | April 21, 2019

Llixhat e Bënjës së Përmetit – Shëruese për reumatizmën, stomakun, lëkurën

By | April 21, 2019

Mënyrat më të mira të përgatitjes së kërpudhave në shtëpi

By | April 21, 2019

Tetë gabimet që bëni kur hani mëngjes – Çfarë duhet të shmangni

By | April 21, 2019