VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Spaçi

Ndahet nga jeta Agim Musta, ish-i burgosuri që i mbijetoi Spaçit

By | July 24, 2019

Uashington, përkujtohet revolta në burgun e Spaçit dhe Qafë Barit (video)

By | May 21, 2019

Tranzicioni i stërzgjatur shqiptar – RIZGJIM TEJET I VONUAR APO FASADA E RRADHËS? – Nga EUGJEN MERLIKA

By | October 3, 2018

DY REVOLTAT, NE U NGRITËM KUR ISHTE E PAMUNDUR… DHE KOHA E TRETË POSDIKTATORIAL – Nga VISAR ZHITI

By | May 21, 2018

Dashuria me vajzën e ambasadorit italian që çoi në Spaç 17-vjeçarin shqiptar (intervista)

By | February 28, 2018

YLBER MERDANI – JU RRËFEJ TRI DITËT E TMERRIT TË REVOLTËS SË SPAÇIT

By | May 22, 2017

REVOLTA E SPAÇIT DHE E QAFË BARIT PËRKUJTOHEN NË VATËR – Nga Frank Shkreli

By | May 20, 2017

Agim Musta tregon tmerret e Burrelit dhe Spaçit: Si u shkrinë me gëlqere të pashuar eshtrat e 400 ish-të burgosurve politikë

By | July 4, 2016

Kujtohet Revolta e Spaçit – ish i burgosuri: Si më varrosën në minierë

By | May 23, 2016

Nishani në Spaç: e keqja jo vetëm të mos harrohet, por të mos përsëritet

By | December 6, 2015