VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Thorsten Frei

Intervista – Deputeti i Merkelit: Qeveria të sqarojë akuzat ndaj Xhafajt

By | May 21, 2018

Intervista e plotë – Deputeti i Merkelit zbulon kushtet e Gjermanisë për negociatat: Hetimet për Tahirin u parandaluan

By | April 30, 2018

Flet deputeti i Merkelit: ‘Tahiri’ është kusht për negociatat, mbeta i pakënaqur kur Rama…

By | April 30, 2018

Deputetët gjermanë “gozhdojnë” Ramën: Pse nuk lejuat arrestimin e Tahirit?!

By | April 26, 2018

Bundestagu – Bushatit: Arrestoni Tahirin dhe “peshqit e mëdhenj”, jemi kundër çeljes së negociatave

By | March 23, 2018

Tiranë: Reporteri gjerman Frei kërkoi nga drejtësia shqiptare të kapë peshqit e mëdhenj të krimit

By | February 14, 2018