VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: pasagjerët

Këndi i humorit: Në ditarin e saj një grua që kishte udhëtuar me anije shkruante

By | April 5, 2019

Këndi i humorit: Një ushtar ik pa leje nga reparti

By | March 8, 2019

Merr flakë avioni me shqiptarë, piloti bën ulje të detyruar

By | January 13, 2019

Aksident trafiku në Turqi, 11 të vdekur dhe 44 të plagosur

By | January 20, 2018

Evakuohet aeroporti në Nju Jork pas raportimit për të shtëna me armë

By | August 15, 2016