VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: UEFA

Serbia akuzoi për blerjen e ndeshjes me Armeninë – Përgjigjet UEFA

By | October 14, 2015

UEFA: Procedurë për racizëm në duelin Lokomotiva – Skënderbeu

By | October 5, 2015

UEFA – urdhra të rrepta Shqipërisë

By | September 29, 2015

Platini: Kam pranuar para nga FIFA për punën që kam kryer

By | September 26, 2015

Dy javë para ndeshjes – UEFA kërcënon Shqipërinë dhe Serbinë

By | September 24, 2015

Trajneri danez Morten Olsen në krizë racizmi:Ndjej neveri për lojtarët shqiptarë

By | September 5, 2015

UEFA nxjerr blof Qeverinë: Ndeshja me Serbinë s’ishte planifikuar asnjëherë në Shkodër

By | July 29, 2015

Shqipëri-Serbi luhet në ‘Elbasan Arena’ jo në Shkodër

By | July 29, 2015

Michel Platini garon për president të FIFA-s

By | July 28, 2015

Tri pikët e Euro2016 – UEFA nuk e apelon vendimin e Gjykatës së Arbitrazhit

By | July 18, 2015

SOT GLOBI NDALET PËR NDESHJEN JUVENTUS-BARCELONA

By | June 6, 2015

QË MARADONA TË VIJË NË KOSOVË

By | June 4, 2015