VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Adnan Januzaj

“Ndihem belg”, flet babai i Adnand Januzajt: Shqipëria nuk i bëri kurrë ftesë (Video)

By | July 6, 2018

Januzaj prezantohet me flamuj të Kosovës dhe Shqipërisë te Sociedadi (Foto)

By | July 13, 2017

Kosova shpreson tek Januzaj – por si përgjigjet ai

By | September 10, 2016

FFK: Adnan Januzaj do të luajë për Përfaqësuesen e Kosovës

By | May 20, 2016

Rrëfimi tronditës i anglezes: Shkova drejt vetëvrasjes për Januzajn

By | May 18, 2016

Zyrtare: Januzaj jashtë evropianit France 2016

By | May 12, 2016

Behrami, Shaqiri, Xhaka, Januzaj e yjet tjerë nuk do të luajnë për Kosovën

By | May 4, 2016

Trajneri i Belgjikës ia jep një lajm sensacional Kosovës për Januzajn

By | April 29, 2016

Eksperti belg: ja pse Januzaj do të luajë për Kosovën

By | April 20, 2016

Adnan Januzaj: “E tmerrshme të shohësh se çfarë po ndodhë në Bruksel”

By | March 22, 2016

Januzaj ia jep lamtumirën Manchester United

By | March 13, 2016

Adnan Januzaj kthehet në Manchester United

By | January 7, 2016

Januzaj refuzon Belgjikën, shpresojnë Shqipëria dhe Kosova

By | November 7, 2015

Adnan Januzaj mund të luajë me Shqipërinë!

By | October 21, 2015

Januzaj drejt largimit nga United

By | June 27, 2015