VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Federata e Futbollit

Kombëtarja e SHBA-ve në futboll anuloi kampin në Katar

By | January 4, 2020

Kosova fton UEFA-n të largojë Serbinë nga ndërhyrjet në futboll

By | August 25, 2019

Mes lotëve dhe pikëllimit, i jepet lamtumira Florijana Ismailit

By | July 9, 2019

Suksesi i Kosovës në futboll, “motivon” investimet për klubet e Superligës

By | December 22, 2018

Ndeshja Shqipëri-Turqi do të luhet në Shkodër

By | December 14, 2018

Shqipëri: Federata e Futbollit i dënon “aktet ekstremiste” të simpatizuesve

By | March 26, 2017

Kosovë: Udhëheqës të Federatës së Futbollit paraqitën dorëheqjen

By | October 12, 2016

Zyrtare: Ukrainë – Kosovë luhet me vetëm 999 shikues

By | October 8, 2016

FFK: Ndalohen simbolet kuqezi në ndeshjen e parë zyrtare të Kosovës

By | September 4, 2016

Behrami e Xhaka nominohen për futbollistin e vitit në Zvicër

By | August 5, 2016

Joachim Low trajner i Gjermanisë deri në Botërorin 2018

By | July 12, 2016

UEFA gjobit Rusinë, e kërcënon me skualifikim

By | June 14, 2016

Tifozët anglezë e rusë para një ballafaqimi tjetër

By | June 14, 2016

Historike: Kosova nË UEFA

By | May 3, 2016