VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Armand Duka

Duka zgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv të UEFA-s

By | February 7, 2019

Duka: Ka grupime kundër Panuçit, por nuk janë të organizuar

By | October 10, 2018

Edhe futbollin do kapni o të paudhë??? – Nga HYSEN ARAPI

By | January 12, 2018

O Shqipni sa poshtë ke ra, për herë të pestë Armand Duka për kreun e FSHF! Nga Elida Buçpapaj

By | January 11, 2018

Caktohet data e zgjedhjeve për presidentin e FSHF

By | January 6, 2018

Christian Panucci zyrtarisht trajner i ri i Kombëtares së Shqipërisë

By | July 19, 2017

De Biazi për mediat italiane: E di kush do të jetë trajneri i ardhshëm i Shqipërisë

By | June 26, 2017

Inzaghi refuzon Shqipërinë

By | June 26, 2017

VIDEO – Rrëfehen ‘Plisat’: Ja pse e ndërpremë ndeshjen me Italinë

By | March 25, 2017

Kosova dhe Shqipëria nisin diskutimet për Ligën Kombëtare

By | December 9, 2016

Duka në mediat italiane: Kontrata e De Biazit

By | June 21, 2016

FSHF: Largimi i kosovarëve nga Kombëtarja shqiptare

By | April 28, 2016

Përçahet Kombëtarja Shqiptare, De Biasi drejt largimit

By | November 21, 2015

Dritan Hila: Merita është e De Biasit, kot pretendon Duka

By | October 19, 2015

Armiqësia e FSHF kundër De Biazit, trajnerit që e po e çon Kombëtaren për herë të parë në Europian Nga Elida Buçpapaj

By | October 11, 2015