VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Tropoja

TROPOJA – Poezi nga VASIL TABAKU (10 shtator 1953 – 25 shkurt 2020)

By | February 26, 2020

UNË E DUA VËRTETË TROPOJËN! – Nga TAULANT DEDJA

By | February 1, 2020

Tinguj shqiptarë në Boston – Nga Entela Sula Prifti, Boston

By | November 8, 2019

Shkrim nga Tropoja: Momente përkujtuese. – ZOG HYSENI, POET E RAPSOD I SPIKATUT I MALËSIË SË GJAKOVËS – Nga Tahir Bezhani

By | February 25, 2019

“TROPOJA” – GAZETA MË E RE E SHTYPIT SHQIPTAR – Nga RAMIZ LUSHAJ

By | September 16, 2018

Ku është marrë kjo pamje: në Zvicër, Gjermani, Spanjë, Hollandë apo…. ?

By | August 10, 2018

CIA: Ja përplasjet që ndodhën më 1956 në Parti, Balluku telefonoi me urgjencë Hoxhën e Shehun, Tropoja qendër e spiunazhit jugosllav

By | November 18, 2017

Përurohet shtatorja e Azemit në Tropojë, Basha: Na ndriçon mendjet edhe sot (fotoreportazh)

By | October 27, 2017

ALBUMI I PIKTORIT – CIKËL ME PEIZAZHE NGA NAZMI HOXHA, POET DHE FILOZOF I NATYRËS

By | September 3, 2017

Pozitë gjeografike – Poezi nga Zeqir Lushaj

By | August 20, 2017

Urimi i Bill Klinton për ditëlindjen e 85 vjeçarit nga Tropoja

By | October 4, 2016

Tropoja – e drejta për kanabis – Nga SKËNDER BUÇPAPAJ

By | August 15, 2015