VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Teatrit Kombëtar

Drama e fundit në Teatrin Kombëtar të Tiranës – Nga Blerim Latifi

By | May 17, 2020

Zëri i Amerikës – Lela: “Shembja e Teatrit Kombëtar ishte e padenjë dhe e padrejtë. Nuk ka drejtësi, as transparencë”

By | May 17, 2020

Zëri i Amerikës: Ndalime të reja protestuesish pranë Teatrit Kombëtar

By | May 17, 2020

Zëri i Amerikës: Reagime të forta për shembjen e Teatrit Kombëtar

By | May 17, 2020

Shembja e Teatrit- Reagon Meta: Është krim kushtetues, u urdhërua nga mafia

By | May 17, 2020

“Tiranën nuk e ndalin dot”, Rama publikon videon reagimi i parë pas shembjes së Teatrit Kombëtar

By | May 17, 2020

Në Elbasan postbllok policie, ndalohen makinat që udhëtojnë drejt kryeqytetit

By | May 17, 2020

Tiranë, tensione gjatë shembjes së godinës së Teatrit Kombëtar

By | May 17, 2020

VIDEO – Zëri i Amerikës: Tiranë, prishet në orët e para të mëngjesit Teatri Kombëtar

By | May 17, 2020

KLSH thirrje Veliajt: Tërhiqu nga vendimi për shembjen e Teatrit, do të ishte një dëm i pakthyeshëm!

By | May 16, 2020

Forumi për Mbrojtjen e Trashëgimisë Kulturore: Ta restaurojmë Teatrin Kombëtar me inovacionet që ofron epoka jonë

By | May 16, 2020

Roza Anagnosti në krah të Teatrit: Aty ka shumë emocione, janë shpirtrat e shumë artistëve

By | May 16, 2020

LISTA- Nga Roza Anagnosti te Bujar Asqeriu, ja 136 artistët që kundërshtojnë shembjen e Teatrit Kombëtar

By | May 16, 2020

Vendimi për teatrin, reagon Ambasada e Britanisë: Duhet dialog nga të gjitha palët, veçanërisht në këtë kohë të trazuar!

By | May 15, 2020

Vendimi për shembjen e teatrit, aktori Radoja në krah të artistëve: Ky është krim! Ata do të mbyten në të keqen e tyre!

By | May 15, 2020

SPAK nis hetimet për prishjen e Teatrit Kombëtar, procedimi s’është regjistruar në emër të Veliajt

By | May 15, 2020

Veliaj nuk heq dorë nga teatri: Do e ndërtojmë, se është amaneti i Kadri Roshit

By | January 15, 2020

Teatri- Aktori Budina, mesazh të fortë politikës: Do t’i shkojmë deri në fund, ju do të dridheni kur…

By | December 30, 2019

Inva Mula koncert humanitar, teatri pa drita shpërndan kamionë me ndihma

By | November 29, 2019

Gazeta gjermane për teatrin: Zemra e historisë së kulturës

By | November 14, 2019

BEKIM LATIFI- Fëmija që iku si emigrant, kthehet si artist për të mbrojtur teatrin

By | October 29, 2019

Më 27 tetor 1943 lindi Roza Anagnosti, aktore e shquar e teatrit dhe kinematografisë

By | October 27, 2019

Gresa Kadare në mbrojtje të Teatrit Kombëtar, vjen në protestë

By | August 27, 2019