VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: punonjës policie

I vuri gjobë, qytetari plagos me thikë efektivin e Policisë në Korçë

By | April 24, 2020

Dëshmia e policit: Saimir Tahiri më telefonoi, i ishte prishur skafi

By | September 10, 2019

“Në dorë armë do t’i mbajmë…”, studentët bllokojnë policinë: Stop përdhunimit

By | February 13, 2019

Arrestohen për ryshfet gjyqtari dhe i biri

By | May 3, 2016