VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: i burgosur politik

Ndahet nga jeta Agim Musta, ish-i burgosuri që i mbijetoi Spaçit

By | July 24, 2019

NË VEND TË NJË “AVE MARIA” PËR INXHINIER ISMAIL FARKËN – Prozë dhe poemë nga Visar Zhiti

By | January 16, 2018

Intervista – BEDRI ÇOKU: POLICËT NË REVOLTËN E SPAÇIT VRANË EDHE QENIN E TË BURGOSURVE

By | May 17, 2017

Ish Presidenti Topi: Faktet e tregojnë Visar Zhitin figurë të pastër

By | March 25, 2017

Dehari ndodhej në qeli prej 68 ditësh si i burgosur politik me prova të fabrikuara në një proces të montuar gjyqësor

By | November 6, 2016

Në 4-vjetorin e vetëflijimit të Lirak Bejkos, grevistët e urisë 2012 të zhgënjyer

By | October 12, 2016

VDIQ ISH I IZOLUARI DHE I BURGOSURI POLITIK, ZYMER ZYMERAJ – Nga SEJDI BERISHA

By | July 17, 2016

Epitaf jete për Ekrem Adiun – Nga FEMI HALIMI

By | September 24, 2015