VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: burgu

Si u vranë 8 personat që tentuan të largohen nga burgu i Peshkopisë më 1945

By | October 23, 2018

I falet dënimi, lirohet Mark Frroku!

By | May 10, 2018

Burgu 313 gati 30 qeli VIP – Pritet arrestimi i personave të njohur politikë

By | September 13, 2017

Rusi: Aktivisti politik Ildar Dadin lirohet nga burgu

By | February 26, 2017

Arsyeja e lirimit të kriminelit Lul Berisha është për sjellje të mirë

By | December 9, 2016

Këndi i humorit: Një i porsaliruar nga burgu, duke ecur rrugës, shikon një restaurant

By | October 8, 2016

Agim Musta tregon tmerret e Burrelit dhe Spaçit: Si u shkrinë me gëlqere të pashuar eshtrat e 400 ish-të burgosurve politikë

By | July 4, 2016

1946 në Shkodër fjala “Çlirim” domethanë 26 qendra torturash e burgje – Nga FRITZ RADOVANI

By | January 23, 2016

BURGU IM – Poezi nga SINAN KËRPAÇI

By | July 13, 2015