VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: VEPROR HASANI

Ju rrëfej procedurën e hetimit që ndjek oficeri Elvir Poçka i Policisë Korçë – Nga Vepror Hasani

By | June 25, 2020

Rrëfimi i aktorit Koço Qëndro: E vërteta se si më zunë me ‘dashnoren” brenda në teatër Nga Vepror Hasani

By | May 30, 2020

Historia: fotoja e një gjimnazisteje dhe fotoja e Enver Hoxhës- Kur më arrestuan, e kuptova që kisha humbur gjithçka – Nga Vepror Hasani

By | February 4, 2020

Ani, këngëtari 22-vjeçar i Hip-Hop-it: Jam në Amerikë, dëshiroj që këngët e mia të jenë një surprizë – Nga Vepror Hasani

By | January 16, 2020

Rrëfimi i Enver Iljazit: Nuk kam për ta harruar kurrë gjyqin popullor të babait në kinemanë e qytetit – Nga Vepror Hasani

By | October 3, 2019

Lindita Fejzo: Jam e dashuruar me jetën, u këndoj dhimbjeve të saj – Nga VEPROR HASANI

By | August 24, 2019

Jeta e doktor Sotir Polenës, deri në vdekje për të mposhtur vdekjen – Nga Vepror Hasani

By | August 19, 2019

Lasgush Poradeci: “Gjallë do të jem edhe për 500 vjet të tjera!” – Nga Vepror Hasani

By | August 13, 2019

E madhja Inva Mula, mrekulli e papërsëritshme e MIK-festivalit – Nga Vepror Hasani

By | July 30, 2019

Festivali i 16-të Ndërkombëtar i Monodramës – Vetëm dashuria të bën të thurësh ëndrra për jetën Nga Vepror Hasani

By | July 19, 2019

Gruaja me pantallona – Tregim nga Vepror Hasani

By | July 6, 2019

Këpucarja e bukur, me regji të Orgockës: Nëse më do, do të kthehet! – Nga Vepror Hasani

By | June 13, 2019

Shfaqja më e pëlqyer e spektatorëve, pretendente si fituese e Festivalit “Dirigjentja” – interpretimi i aktores Valerya Likhodey mahniti Korçën – Nga Vepror Hasani

By | June 8, 2019

Yllka Mujo dhe Viktor Zhusti magjistarë të shpirtit njerëzor – Nga Vepror Hasani

By | March 18, 2019

Tragjedi në shtëpinë ku qëndiseshin flamujt Shqiptarë – Nga Vepror Hasani

By | February 20, 2019

Rrëfim për Hajrulla Hasanas (Lake Butkën). Burgu i Vlorës: Kufoma duhet të vuajë dënimin që i ka mbetur, pastaj të varroset! – Nga Vepror Hasani

By | January 30, 2019

Korçën dhe Gjirokastrën i shpëtoi nga aneksimi grek Benedikti XV – Nga Vepror Hasani

By | January 23, 2019

KJO ËSHTË KLASA IME – Rrëfim për veten, shoqet dhe shokët e klasës – Nga VEPROR HASANI

By | January 14, 2019

Thoma Gëllçi rikthen besimin te publiku -Kënga fituese “Ktheju tokës” e Jonida Maliqit i dha dritë Festivalit – Nga Vepror Hasani

By | December 23, 2018

Toger Abedin Efendi Gora Ruajtësi i kufijve të Shqipërisë, u vra më 1943, as sot nuk i përmendet emri Nga Vepror Hasani

By | December 4, 2018

Gazi Hasanas: Qerim Butka dhe snajperat që i dolën në mbrojtje Korçës – Nga Vepror Hasani

By | October 11, 2018

Prefekti i Korçës i drejtohet Gjykatës Administrative. A do të zgjidhen shkeljet ligjore?! – Nga Vepror Hasani

By | October 4, 2018

Elia Zaharia, princesha e Festivalit mbarëkombëtar të komedisë në Korçë – Nga Vepror Hasani

By | September 24, 2018