VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ish Sigurimit

PD: Ministria e Brendshme po fsheh skandalin, 534 drejtues policie, ish-sigurimsa

By | October 20, 2018

Autoriteti i Dosjeve: Mungon dokumentacioni për personat e zhdukur dhe të pushkatuar

By | April 19, 2018

Deputeti i PD ‘plas bombën’: Kemi 15 spiunë në Kuvend, ja ku fshihen

By | October 5, 2017

Gentiana Sula: Spiunë të Sigurimit edhe në administratën e lartë

By | August 3, 2017

Arkivi i Shtetit dhe Autoriteti i Dosjeve, Marrëveshje për zbardhjen e Historisë së Sigurimit të Shtetit

By | May 6, 2017